صفحه اصلی
سامانه ارتباطی 137
گالری تصاویر
سامانه مناقصه و مزایده
آرشیو اخبار

پیام تبریک ، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
🔹 روح اله صالح پور شهردار شهر نصرآباد در پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:بسم الله الرحمن الرحیم

✍️ روابط عمومی ها نباید توجیه گر سیاست غلط باشند، بلکه باید در پاسخگویی به مردم و در برقراری ارتباط با آنها صداقت را اصل قرار دهند. (مقام معظم رهبری)

✍️ امروزه روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده سازمان و عنصری قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند و نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی در سطح خرد و کلان بر هیچکس پوشیده نیست.

✔️ اکنون می دانیم دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و ارتباطات زیر بنا و عامل اساسی محرک توسعه به شمار می رود و زمینه برنامه ریزی های موفقیت آمیز را در راستای تحقق اقتدار سازمان و هدف های مدیریتی را فراهم می سازد و این مهم زمانی نتیجه می دهد که مدیران و کارشناسان روابط عمومی، همچون آینه ای شفاف صداقت را محور فعالیت خود قرار دهند و نباید توجیه گر سیاست غلط مدیران و عملکرد سازمان خود باشند.

🌹 اینجانب به نوبه خود فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی  را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی، غیردولتی و نهادهای عمومی شهر نصرآباد تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را  از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

 روح اله صالح پور
شهردار شهر نصرآباد

💠روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نصرآباد
            •┈••✾🍃🌼🌺🌼🍃✾••┈


نویسنده:
تاریخ ثبت خبر: 1402/02/30

صفحه اصلی
آشنایی با شهر
سامانه ارتباطی 137
گالری تصاویر
آرشیو مطالب سایت
سامانه مناقصه و مزایده
ارتباط با شهردار
عوارض محلی


صلاح انسان در فرو بستن زبان و گشاده دستی است.امام علی (ع)
سخن روز:
   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شهرداری نصرآباد می باشد.
طراحی و اجرا توسط شرکت داده پردازی راشین آریا