صفحه اصلی
سامانه ارتباطی 137
گالری تصاویر
سامانه مناقصه و مزایده
آرشیو اخبار

پیگیریباسمه تعالی

امروز دوشنبه مورخ ۹۶/۸/۲۹ اعضای شورا و شهردار برای پیگیری مشکلات ذیل در شهر اصفهان حضور به رساندند:

۱_شرکت گاز:
درابتدا برای رفع مشکل هزینه ی بالای CNG همراه با نامه سرکارخانم تاج الدین نماینده محترم اصفهان در مجلس شورای اسلامی وهمچنین تماس تلفنی دکتر کامران و هماهنگی با مدیر عامل شرکت گاز آقای مهندس علوی ملاقات انجام گردید و درباره هزینه بالای احداث لوله انتقال گاز برای جایگاه CNG نصرآباد صحبت شد وپس از آن مهندس علوی درمورد این موضوع با مهندس جلی رئیس اداره گاز جرقویه،تماس گرفته وقرار شد دوباره بازدیدی از محل احداث CNG انجام و در صورت امکان محل احداث آن به سمت محمدآباد جابجا گردد تا از هزینه بیش از600 میلیون تومانی آن کم شود.

سپس با آقای مهندس اسماعیلیان هماهنگی کردند که کارشناسان شرکت گاز درشهرحضور یابندوبررسی ها و اقدامات لازم انجام گیرد. تا ان شاءالله در اسرع وقت کار اجرایی آن شروع گردد.

۲_بنیاد مسکن
برای پیگیری صدور اسناد منازل و رفع نواقص آن با آقای قوچانی دیدار شد.
پس از آن با آقای جمشیدیان درمورد ۱۶۰ پلاک بنیاد مسکن و همچنین واحدهای نیمه کاره صحبت شد که قرار شد اقدامات لازم برای تسریع در واگذاری ۱۶۰پلاک توسط شورا انجام وپیگیری آن توسط بنیاد مسکن انجام گردد.

۳_شرکت فراورده های نفتی
به منظور تهیه نفت مورد نیاز خانوارهایی که فاقد لوله کشی گاز هستند به شرکت فراورده های نفتی مراجعه و فرمهای درخواستی دریافت که باید پس از تکمیل عودت داده شود تا این مشکل هم رفع گردد.

۴_منابع طبیعی
برای رفع مشکل خاک برداری و جذب سرمایه دارن جلسه ای با مدیر کل منابع طبیعی تشکیل و فعلا قرار شد تا روز پنجشنبه افرادی که نیاز به خاک برداری دارند،انجام دهند تا در هفته های آینده این مشکل به کلی رفع گردد انشااله.


نویسنده: باقری
تاریخ ثبت خبر: 1396/09/05

صفحه اصلی
آشنایی با شهر
سامانه ارتباطی 137
گالری تصاویر
آرشیو مطالب سایت
سامانه مناقصه و مزایده
ارتباط با شهردار

زیبائی در فرا رفتن از روزمره‌گی‌هاست. (ورنر هفته)
سخن روز:

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شهرداری نصرآباد اصفهان می باشد.

طراحی و اجرا توسط شرکت نوین پارمیس